0
Корзина пуста

РозпорядокНаш день складається з сніданку, прогулянок, спортивних занять, творчих занять, креативних ворк-шопів, денного відпочинку та інших корисних та цікавих сюрпризів.

В унікальному дитячому садочку “Перлинка” діє авторський підхід до вибору занять та творчого розвитку дитини. Він складається з 5-ти кроків:


  1. Консультація психолога, тестування сприйняття, виявлення потенціальних схильностей до певного виду діяльностіРаспорядок детсадовского дня.
  2. Проходження “Квесту творчості” - відвідування усіх ворк-шопів, ігрових занять та креативних розваг, з різних видів діяльності.
  3. Коли адаптація у колективі та загалом у садочку завершилася, Ви разом з дитиною обираєте 2 додаткавих індивідуальних заняття або у маленькій группі на місяць. Тобто, окрім занять за планом, дитина отримує 2 додаткових заняття в тиждень на на один місяць.
  4. Зміна видів занять кожного місяця.


 

Таким чином, дитина можене тільки спробувати усі види творчості, а і обрати саме те, що їй найбільш подобається. В таких умовах дитина відчуває себе комфортно та не відчуває примусу щось робити, адже цей підхід дозволяє обрати певний вид творчості, не відкинувши жодного з них.

 

Наша мета - створити комфортні умови для розвитку дитини. Без стереотипів та обмежень. Тільки індивідуальність та особливий підхід до кожної Перлинки - ось, що дійсно важливо.